KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13581173
nr 1358 1173
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 57/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:26:47
28/10 17:02:45
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner